6 Kasım 2017 Pazartesi

Papara Kart Ücreti Ne Kadar?

Papara Kart Ücreti Ne Kadar?Papara kırmızı beyaz kare logoPapara kart kullanmak isteyenler genel olarak Papara kart ücreti ne kadar diye soruyor. Bu yazımızda sizlere Papara kart ücreti ne kadar konusuna değinecek ve Papara kart ücreti ne kadarsa bilgilendireceğiz. Alt kısımdan papara kart ücreti ne kadar öğrenebilirsiniz. Papara kart ücreti ile ilgili aklınıza takılan diğer konuları yorum kutusundan kisacanet.com sitemize iletmeyi unutmayınız.

Papara Kart Ücreti Ne Kadar?

Papara kart ücreti tam olarak 10 türk lirasıdır. Papara kart alırken 10 lira bir ücret ödersiniz. Ondan sonra bütün kullanımlarınızda ücretsizdir.

Fakat Papara kart kullandığınız aylarda Papara sizden sadece 1 TL tahsis eder. Kısacası Papara kart aldığınızda 10 TL'nin dışında kullandığınız aylarda 1 TL aylık ödeme yaparsınız.

Bu 10 TL olarak belirttiğimiz ücret sadece bir kereye mahsustur. Sonrasında Papara kart ücreti ödemeniz gibi bir durum söz konusu olmaz.

Sadece Papara kullandığınız aylarda 1 lira ödemeniz söz konusu olur. Bu da sadece kullandığınız aylarda ödeme yaptığınız için sizi zora sokmayacak bir sistemdir.

Kullanırsan öde sistemini kullanan Papara kart ücreti işte bu kadar. Umarım Papara kart ücreti yazımız sizler için yararlı olmuştur.

Etiketler: papara kart ücreti, papara kart ne kadar, papara kart ücreti ne kadar, papara kart ücreti var mı, papara kart ücreti alıyor mu, papara kart ücreti ister mi, papara kart ücreti kaç tl, papara kart ücreti kaç lira

Papara Kart Ücreti Ne Kadar? Paylaşan: Finanstan.com

0 yorum:

Yorum Gönder