5 Kasım 2017 Pazar

Gençleşmenin Yolları, Ömür Uzatan Formüller

Gençleşmenin Yolları, Ömür Uzatan FormüllerGençleşen Kadın Fotoğrafı
Kim istemez ömrü uzun olsun. ama maalesef ki ömrümüzün uzunluğunu kısalığını ALLAH(C.C.) dan başka bilen yoktur elbette sadece sağlık açısından ömrünüzü uzatacak ve sağlığınızı düzene sokacak bir kalkan gibi koruyacak. Bizlerde şimdi sizlere ömrünüzü güzel, dinamik ve sağlıklı geçirebileceğiniz ve uzun seneler yaşayabileceğiniz püf noktalar vereceğiz.

Gençleşmenin Sırrrı

1- Öncelikle Ana Madde Sigarayı Bırakın: Eğer bir insan sigara içiyorsa ömrünün de sağlıklı ve bereketli olmasını beklemeyecek, tabi yinede ALLAH(C.C.) bilir. Burada sizlere Nikotinin ve sigaranın dumanının vücudumuza ve iç organlarımıza zararlarını uzun uzun anlatabilir, sayfalar dolusu yazabiliriz. Bir sigara ciğerlerinize yanan bir ormandan daha fazla zarar veriyor. Sigara içmeyen bir insan hastalıkların risklerini taşımaz bilakis sigara içen insan için sigarayı bırakmak ömür uzatan beş kuralımız içerisinde birinci sırada yer alır.

2- Günlük Yaşantınızda Bol Su İçin: Hemen hemen her yazımızda bol su için uyarısı yapmışızdır. Ancak su içmenin sağlığa faydası inanılmaz çok. Özellikle de, cildimizi, yeniliyor, besliyor ve bütün zararlı maddeleri atıyor. Herhalde içimizden birçoğu suyu sadece susadığında içmektedir. Ancak bilmemiz gereken bir diğer konuda günlük normal bir insan 2 litreden fazla su tüketmelidir.
Bizden size bir uyarı: Ömrü uzatan kuralları uygularken uyanıklık yapmayın. Vücudunuz sizden daha da akıllıdır unutmayın. ;)
3- Bol Yeşillik Ürünleri Tüketin: Bol yeşillik tüketmek kalp hastalıkları riskini en aza indiriyor ve daha sağlıklı bir yaşam sunuyor herkese. Bol yeşillik tüketmek özellikle bayanların ilgi odağı olan konulardan birisi olan vücudunuzun dinç ve kırışıksız görünmesini de sağlayabiliyor. 

4- Az Uyumaya Çalışın: Uzmanlar tarafından bilimsel araştırmalar neticesinde kesinlik kazanan bir diğer kural az uyumak. Evet yanlış okumadınız. Kimsenin hoşuna gitmeyeceğini düşünsek de ne yazık ki az uyumak daha sağlıklı ve daha dengeleyici. Her zaman 6 saat ile 8 saat arasında  sınırlandırmanızda yarar vardır.

5- Spor Yapmak: Belki de ömrü uzatan en güzel madde diyebiliriz ve bir o kadar da zor gelebilir. Ancak günlük sabırla ve yavaş yavaş ilerleme katettiğimiz de alışkanlık kazanılacaktır. Günde 15 dakika da olsa mutlaka spor yapmalıyız.

Etiketler: 10 yaş genç görünmenin sırları, genç görünmek için erkek, ömür uzatan formüller, gençleşmenin sırları, gençleşmenin püf noktaları

Gençleşmenin Yolları, Ömür Uzatan Formüller Paylaşan: Admin

0 yorum:

Yorum Gönder