16 Ekim 2017 Pazartesi

Örgü Teknikleri Nelerdir?

Örgü Teknikleri Nelerdir?Örgü Yapılışı FotoğrafıKadın Modasının Vazgeçilmezi: Örgü
Örgü ve tığ işi elbiselerin modası hiçbir zaman bitmemektedir. El işi olması sebebiyle tamamen kişinin de hayal gücüyle birlikte kimsede olmayan, gayet farklı örgü teknikleri ile parçalar oluşturulabilmektedir.

Kadınlar için giyim konusu oldukça önemli bir noktadadır. Bu sebeple bayanlar giyim konusunda her detaya özen gösterir ve en güzelini seçmek isterler. İşte örgü elbiseler de bu konuda önemli bir yere aittir.

Birçok çeşidi olan örgü kıyafetlerde özellikle kazaklar ve aksesuarlar dikkat çekmektedir. Bunun yanı sıra hırkalar ve yelekler de önemlidir. Özellikle rengarenk örgü kıyafetler son zamanlarda modadır. Örgü, elbise modelleri arasında tek renk seçenekleri de ağır ve şık olmak isteyen bayanlar tarafından tercih edilmektedir. Fakat elbisenin daha hareketli olmasını isteyen bayanlar, dantel işlemeli örgü modellere de yönelebilir.

Sırt kısmı ve göğüs kısmı tamamen kapalı üst tarafları sadece dantel olan modeller bayanlar arasında büyük bir ilgiyle satın alınmaktadır ya da örülmektedir.  Bunun yanı sıra sadece alt kısımları el örgüsü olan kıyafet çeşitleri de vardır. Şık ve bakımlı olmak isteyen bayanlar mutlaka örgü kıyafet çeşitlerine göz atmalıdır.

Etiketler: örgünün tekikleri, örgünün püf noktaları, tığ işinin teknikleri, tığ işinin püf noktaları örgü teknikleri kısaca

Örgü Teknikleri Nelerdir? Paylaşan: Admin

0 yorum:

Yorum Gönder